Jak tráví realitní makléř vánoční večírky

Nedávno jsem si s holkami, které nám dělají v kanceláři úžasnou podporu, procházel fotky z vánočních večírků, abychom se inspirovali, jaký večírek uděláme letos. Což byla neskutečná sranda :-). Protože si prostě po 10 letech říkáte, cože to nemůžu být já.

Včera jsem četl článek o etice na firemních večírcích, obsahem bylo 5 bodů, kterých je dobré se držet.

Jeden z bodů byl pojmenován: „ nebojte se elegance“. Tím myslí, abyste se oblékli reprezentativně. Nejlépe oblečený vyhrává. A tomu můj outfit na starých fotografiích určitě neodpovídal. Měl jsem na sobě zářivě tyrkysovou košili, rifle, tenisky a tak o 20 kg živé váhy víc než teď.

Další bod byl: „Pozor na sdílení na sociálních sítích“. Pochopil jsem, že bychom neměli fotit opilého kolegu, který stojí na stole, mávajíc zrovna vysvlečenou košilí, a pak ho dávat na Facebook. Teď si uvědomuji, že jsem moc rád, že na Facebooku neskončili některé fotografie z našeho archívu :-).

A poslední bod mě pobavil nejvíc, prý „neflirtujte“ :-D. Tak ještě, že se toho všichni držíme.

A jaké máte firemní večírky Vy?

I když zpětně té etiky na večírcích nebylo zrovna moc, jsou to právě tyto momenty, které Vám vyloudí úsměv na tváři a pro které je dobré se ohlédnout zpět. Ne jen pro ty okamžiky, nad kterými se zasmějete, ale i proto, abyste si uvědomili, kam jste se posunuli a co jste za ty roky dokázali.

Závěrem snad - pracujte s lidmi, kteří Vám přidávají hodnotu, mají podobný směr a vnímají věci stejně jako Vy a etiku už nikdy nebudete muset řešit.

 

Přeji Vám krásné vánoční svátky, plné radosti, lásky, pohody a odpočinku a do nového roku jen to nejlepší.

________________________________________________________

Další články

Hypotéky nahrávají lidem, kteří přemýšlí o prodeji své nemovitosti                      Žádný spěch