Kde v Brně najdete se svými přáteli vánoční pohodu.

Tak se nám pomalu a jistě blíží vánoční svátky – čas, který nejvíce trávíme se svými blízkými. Začíná doba shánění dárků, vánočních trhů, mikulášských nadílek a dalších příjemných událostí.

Vybral jsem pro Vás některé zajímavé akce, které se v okolí konají během prosince. Vyberte si tu, která je Vám nejbližší:

 27.11. 2015 nám začínají Brněnské Vánoce, aneb vánoční trhy na „Svoboďáku“. Program, prodejce a aktuality naleznete na http://www.brnenskevanoce.cz/.

4. - 13. 12. 2015 Vánoční trhy na výstavišti. Těšit se můžete na 485 prodejních stánků, řemeslnický jarmark, farmářské a regionální produkty a další. Vyberte si sami z bohatého programu na http://www.bvv.cz/vanocni-trhy/.

11. 12. 2015 se také můžete podívat na vánoční jarmark ZŠ Svážná od 16 – 18 h. Více informací naleznete v časopise Lískáček nebo na http://www.novy-liskovec.cz/.

16. 12. 2015 16:00 Divadlo na Lánech představí vánoční pohádku „cukrářka Barborka“, více v Bohunickém zpravodaji nebo na http://www.brno-bohunice.cz/.

25. 12. 2015 v 16:00 Živý betlém v podání dětí z farnosti kostela sv. Jana Nepomuckého, před kostelem v Bohunicích, více v Bohunickém zpravodaji nebo na http://www.brno-bohunice.cz/.

________________________________________________________

Další články

                        Když to natočíš, prodáš líp...                                            Vytvořte si bydlení snů