Kupte kozu…

…slepici, krávu či záchod. Nejedná se o před aprílový žertík, ale o projekt, který je pod záštitou neziskové organizace Člověk v tísni. A protože jsem kozu sám koupil :-) a přišlo mi to jako skvělý nápad, rád bych se s Vámi o tuto zkušenost s projektem podělil.

K čemu tento projekt slouží?

Jedná se o velmi netradiční e - shop této organizace, kde můžete zakoupit dárek ať už v podobě krávy, kozy, či záchodu, díky němuž zlepšíte životy lidí v chudých zemích světa, např. Angole, Kambodži, Kongu, Etiopii a dalších zemích.

A jak to celé funguje?

Na stránkách www.skutecnydarek.cz si vyberete, co chcete darovat, dle různých kritérií, darovat můžete od kozy pro chudou rodinu v Africe přes léky pro nemocné nebo bezpečný porod až po doučování dětí z chudých rodin.

Po výběru a zaplacení dané částky, uvedené u dárku, vám obratem bude zaslán certifikát, který můžete darovat dále Vašim známým a kamarádům a udělat tak radost hned 2x.

Skutecnydarek.cz získal i cenu Heureky Shop roku 2015.

Více informací o projektu organizace Člověk v tísni naleznete na www.skutecnydarek.cz a o samotné organizaci na www.clovekvtisni.cz .

Takže, kupte kozu :-)

________________________________________________________

Další články

                    Kam si zajet z Brna na hory?                                                   Jaké změny vás čekají v novém roce?