Vytvořte si bydlení snů

Máte nové bydlení? Přemýšlíte, jak si jednotlivé místnosti zařídíte? Kam jaký kus nábytku umístíte? Mám pro Vás tip na skvělého pomocníka.

Jednou jsem přemýšlel nad tím, jak pomoci klientům, kteří kupují prázdný byt. Většinou ještě na prohlídce začnou přemýšlet a debatovat mezi sebou, co kde umístí, zda se jim tam vejde pohovka, stůl, skříně, apod. Snažil jsem se najít nějakou vychytávku, která by jim mohla pomoci a objevil jsem … Sweet Home 3D.

Sweet Home 3D je program, který skvěle využijete při plánování designu interiéru. Rozložení interiéru můžete sledovat ve 2D i 3D provedení. A co je super? To, že na tento program nemusíte být žádný architekt, je opravdu jednoduchý.

Jak to funguje?

Nejprve si připravíte plánek Vašeho bytu a jednotlivých pokojů dle skutečných rozměrů. V pohledu 2D je umístěno i pravítko, tzn., že pokud víte rozměry, můžete přesně rozložit jednotlivé místnosti ve zmenšeném měřítku. A pak už jen doplňujete nábytek dle Vašich představ.

Program je dostupný v češtině a zdarma si jej můžete stáhnout na http://www.sweethome3d.com/cs/.

Doporučil jsem tento program i jedné mé kamarádce, která koupila úplně nový a prázdný byt a neměla představu o tom, jak by si jej měla vybavit. Když se jí do rukou dostal tento program, byla moc nadšená, protože si mohla vyzkoušet několik variant, než našla tu správnou a podle ní si pak byt vybavila.

________________________________________________________

Další články

       Na co si dát pozor při koupi nemovitosti?                           Jak ušetřit čas a vyhnout se uzavírkám v Brně?