ODHAD CENY NEMOVITOSTI ZDARMA

PRO VŠECHNY NEMOVITOSTI A JEJICH VLASTNÍKY Z BRNA A

OKOLÍ DO MAXIMÁLNÍ VZDÁLENOSTÍ 40 KILOMETRŮ OD BRNA

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
 • Odhady cen nemovitostí jsou UŽ 10 let skvělá doplňková služba, která rozvíjí naší realitní praxi.
 • Odhady děláme OPRAVDU ZDARMA bez jakýchkoliv závazků pro zájemce o odhad. V případě, že cítíte, že získané informace jsou pro Vás skutečně užitečné, rádi Vám pomůžeme i se zprostředkováním prodeje nemovitosti, ale NENÍ TO PODMÍNKOU PRO ZÍSKÁNÍ ODHADU ZDARMA.
 • Budeme Vás kontaktovat NEJPOZDĚJI DO 60 MINUT od vyplnění formuláře ,,Získat odhad zdarma,,.

V jakých situacích se Vám odhad ceny nemovitosti může hodit?


 • PRODEJ NEMOVITOSTI
  Uděláte první krok k získání informací než se rozhodnete prodat svou nemovitost.
 • KOUPĚ NOVÉHO BYDLENÍ ,,NÁVAZNOST,,
  Zjistíte, kolik finančních zdrojů získáte prodejem své stávající nemovitosti a jak na sebe vše časově navázat.
 • INVESTIČNÍ ZÁMĚR
  Zvažujete rekonstruovat a prodat Vaší nemovitost nebo Vaší novou investiční příležitost? Z vypracovaného odhadu se dozvíte, jakého zisku dosáhnete.
 • DĚDICKÉ ŘÍZENÍ S NÁVAZNOSTÍ NA PŘÍPADNÝ BUDOUCÍ PRODEJ NEMOVITOSTI
  Získáte podklad pro notáře k dědickému řízení zdarma.
 • VYROVNÁNÍ MAJETKU S NÁVAZNOSTÍ NA PŘÍPADNÝ BUDOUCÍ PRODEJ NEMOVITOSTI
  Pro vyrovnání bývalých partnerů nebo majetku v rodině.
 • DOPORUČENÍ PRO ZNÁMÉ
  Přepošlete odkaz na tuto stránku svým známým, kterým se odhad může hodit.

Jaké užitečné infrormace se v odhadu můžete dozvědět?


 • 1
  POPIS NEMOVITOSTI
  Vše dle typu nemovitostí a aktuální situace, kterou řešíte. Informace z Katastrálního úřadu, úřadu Územního plánování, Stavebního úřadu, Existence sítí, Půdorysy, Výpočty výnosů v případě výnosových nemovitostí atd...
 • 2
  REALIZOVANÉ TRANSAKCE PODOBNÝCH NEMOVITOSTÍ
  Porovnání se skutečně realizovanými prodeji podobných nemovitostí na základě informací z katastru nemovitostí. Kdy a za kolik se stejná nemovitost prodala.
 • 3
  HISTORIE INZERCE PODOBNÝCH NEMOVITOSTÍ
  Porovnání se stejnými nemovitostmi, které se v minulosti na trhu v inzerci nabízely a dozvíte se, za jakou cenu šly do inzerce, a za jakou cenu byly z inzerce staženy.
 • 4
  AKTUÁLNÍ NABÍDKY PODOBNÝCH NEMOVITOSTÍ
  Porovnání s podobnými nemovitostmi, které se aktuálně na trhu v inzerci nabízí.
 • 5
  PŘÍPADNÉ DOPORUČENÍ PRO ŘEŠENÍ VAŠÍ ŽIVOTNÍ SITUACE SPOJENÉ S NACENĚNÍM NEMOVITOSTI
  Reálné zkušenosti z mé realitní praxe při řešení obdobných situací.
 • 6
  PŘÍPADNÉ DOPORUČENÍ PRO NAVÝŠENÍ HODNOTY VAŠÍ NEMOVITOSTI
  Poznejte potenciál Vaší nemovitosti.

Jak naše komunikace bude probíhat?


 • ZANECHTE KONTAKT
  Vyplňte formulář ,,ZÍSKAT ODHAD ZDARMA,, a následně Vás já a můj team budeme kontaktovat, a to nejpozději do 60 minut (v době od 8:00 do 20:00) od vyplnění formuláře.
 • DOPLNÍME SI INFORMACE K NEMOVITOSTI
  Doplníme si všechny důležité informace pro vypracování odhadu a pokud to situace umožní provedeme i místní šetření.
 • PŘEDÁNÍ VYPRACOVANÉHO ODHADU
  Vypracovaný odhad dodáme k Vašim rukám, jak v tištěné, tak elektronické formě.

Hodnocení

Velmi nám pomohl odhad pana Peterka, který velmi profesionálně dokázal zajistit cenový odhad nemovitosti, kterou jsme se sourozenci zdědili po rodičích. V této, pro nás velmi těžké situaci, se citlivě zhostil svého úkolu. Díky panu Peterkovi a jeho celkového přístupu, bylo celé dědické řízení o něco snesitelnější. Ocenili jsme, že je odhad zdarma a nemuseli jsme vynakládat další finance do řešení pozůstalosti a společně s notářem jsme celou záležitost zdárně vyřešili.
Jelínková K.
Prodávali jsme náš byt, ve kterém jsme bydleli přes 10 let, a když jsme byt kupovali před x-lety, kupní ceny byly úplně jiné a jelikož jsme nevěděli jakou hodnotu má naše nemovitost, tak jsme se obrátili s manželem na pana Lukáše Peterka, který nám jako jediný udělal odhad ceny zcela zdarma. Byli jsme s jeho profesionální prací velice spokojeni a nadšení. Byt se nacenil dle odhadu pana Peterka a do měsíce byl náš byt bez problému prodaný. Dále jsme ocenili přístup pana Peterka, že nám našel i vysněný domeček, který jsme si na stáří s manželem velice přáli. Doporučuji se na pana Peterka vždy s důvěrou obrátit.
Petra Kadlecová
Chtěli bychom velice poděkovat panu Peterkovi, že nám nabídl možnost využít službu odhad ceny nemovitosti zdarma. S přítelem jsme velice pracovně vytíženi a neustále jsme odkládali řešení problému s prodejem našeho bytu. Tím, že jsme dostali velice rychle zpracovaný odhad ceny našeho bytu a ještě zdarma, nadchlo nás to a rozhodli jsme se už neoddalovat tuto záležitost a pustili jsme spolu s panem Peterkem do hledání kupce. Kdyby nebylo nabídky zpracování odhadu cenu nemovitosti, stále bychom odkládali řešení této situace a ještě dnes bychom bydleli v našem starém bytě.
Lenka Potočková
P. Peterku, díky Vašemu odhadu ceny nemovitosti jsem od začátku prodeje měla nastavenou správně cenu nemovitosti a prodej mého bytu byl tak brzy prodán. Velice jsem byla překvapena profesionální prezentací Home Stagingu, který tak navýšil cenu mého bytu. Moc Vám děkuji
Monika Plachá
Při rozvodu s mým dnes již bývalým manželem jsme se dohodli, že dům, ve kterém jsme žili, prodáme a peníze, které dostaneme za něj si rozdělíme. Neměla jsem však vůbec představu, jakou má naše nemovitost cenu. Bála jsem se ale, že nebudu mít dostatek přebytečných financí, abych si mohla nechat udělat odhad nemovitosti a věděla tak, že dostanu to, co mi opravdu náleží. Všude na internetu jsem viděla, že lidé dávají tisíce korun za odhady. Pak mi byl ze strany pana Peterka nabídnut odhad nemovitosti zdarma, čehož jsem bez váhání využila. Díky tomuto odhadu jsem věděla, kolik mi po rozvodu zůstane peněz, když se s manželem vypořádáme. Byla jsem hlavně ráda, že to pro mě nebyly další výdaje navíc.
Karin Nezvalová

Skutečně ZDARMA?

Odhady cen nemovitostí jsou už 8 let skvělá doplňková služba, která rozvíjí naší praxi.

Odhady děláme OPRAVDU ZDARMA bez jakýchkoliv závazků pro zájemce o odhad.

V případě, že cítíte, že získané informace jsou pro Vás skutečně užitečné, rádi Vám pomůžeme i se zprostředkováním prodeje nemovitosti, ale NENÍ TO PODMÍNKOU PRO ZÍSKÁNÍ ODHADU ZDARMA.

0
CELKEM VYPRACOVÁNÝCH ODHADŮ

Co Vás napadá ještě za dotazy?

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

 

 

Jmenuji se Lukáš Peterek a ve spolupráci se Century 21 Bonus Brno realizuji svojí praxi od července roku 2007. Od začátku roku 2011 si buduji i vlastní tým realitních makléřů, kterým předávám své zkušenosti a od roku 2016 aktivně investuji do nemovitostí různého typu.

Ve své praxi se krom poradenské činnosti a vypracování odhadů se zaměřuji zejména na prodej bytů, rodinných domů, pozemků, nájemní domů a hledání jejich dalšího potenciálů.

,,Nejdříve důkladně naslouchej, až pak hledej ideální řešení,,