
Digitalizace stavebního řízení: spuštění se odkládá na rok 2028
Vláda oznámila restart digitalizace stavebního řízení, který přinese nové řešení nejpozději do 1. ledna 2028. Původní systém, který neodpovídá požadavkům aktuálního stavebního zákona, nahradí nové řešení. Tento krok směřuje k vytvoření moderního a efektivního systému, který výrazně zjednoduší proces stavebních povolení i další související procesy. Problémy s dosavadním stavem digitalizace Analýzy ukázaly, že stav digitalizace stavebního řízení byl horší, než...








